Vydávání vysvědčení

Vydání vysvědčení bude probíhat dne 30.6.2020 dle následujícího rozpisu:

C1A   skupina a       8:00     učebna: 154       tř. učitel: Mgr. Szturcková

          skupina b       9:00     učebna: 154       tř. učitel: Mgr. Szturcková

C2A   skupina a       8:00     učebna: 319       tř. učitel: Mgr. Rígrová

          skupina b      9:00     učebna: 319       tř. učitel: Mgr. Rígrová

C2B  skupina a      8:00     učebna: 230       tř. učitel: Bc. Šefránková

          skupina b     9:00     učebna: 230       tř. učitel: Bc. Šefránková

C3A   skupina a     10:00     učebna: 313       tř. učitel: Mgr. Jarošová + Mgr. Špička ( zadání tématu maturitní práce)

          skupina b     11:00     učebna: 313       tř. učitel: Mgr. Jarošová + Mgr. Špička ( zadání tématu maturitní práce)

C3B  skupina a      10:00     učebna: 308       tř. učitel: Ing. Janáčová + Ing. Šrubař ( zadání tématu maturitní práce)

          skupina b     11:00     učebna: 308       tř. učitel: Ing. Janáčová + Ing. Šrubař ( zadání tématu maturitní práce)

C3C   skupina a      10:00     učebna: 319       tř. učitel: Mgr. Bouša + Bc. Šefránková  ( zadání tématu maturitní práce)

          skupina b      11:00     učebna: 319       tř. učitel: Mgr. Bouša + Bc. Šefránková  ( zadání tématu maturitní práce)

 

H1A   skupina a      8:00     učebna: 332       tř. učitel: Bc. Vaňková

          skupina b      9:00     učebna: 332       tř. učitel: Bc. Vaňková

H1B  skupina a        8:00     učebna: 327       tř. učitel: Z. Mareš

          skupina b        9:00     učebna: 327       tř. učitel: Z. Mareš

H2A   skupina a        8:00     učebna: 308       tř. učitel: Bc. Mesteková

          skupina b        9:00     učebna: 308       tř. učitel: Bc. Mesteková

H2B  skupina a         8:00     učebna: 313       tř. učitel: Bc. Havel

          skupina b        9:00     učebna: 313       tř. učitel: Bc. Havel

H3A   skupina a       10:00     učebna: 230       tř. učitel: F. Šrámek

          skupina b       11:00     učebna: 230       tř. učitel: F. Šrámek

H3B   skupina a       10:00     učebna: 154     tř. učitel: Mgr. Kortánková

          skupina b       11:00     učebna: 154     tř. učitel: Mgr. Kortánková