Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídka volných pozic v Hotelové škole a Gymnáziu Radlická

Učitel/učitelka předmětu český jazyk a literatura

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku českého jazyka a literatury. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu anglický jazyk (odborná angličtina)

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku anglického jazyka (odborné angličtiny). Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu německý jazyk (odborná němčina)

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku německého jazyka (odborné němčiny). Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu informační a komunikační technologie

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku informační a komunikační technologie. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu dějepis

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku dějepisu. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu zeměpis cestovního ruchu

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku zeměpisu cestovního ruchu. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu cestovní ruch

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku cestovního ruchu. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka předmětu matematika

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku matematiky. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.