Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídka volných pozic v Hotelové škole Radlická

Učitel/učitelka informační technologie

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku informační technologie. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

Učitel/učitelka odborných gastronomických předmětů

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku odborných gastronomických předmětů. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka písemné a elektronické komunikace

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku písemné a elektronické komunikace. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka občanské výchovy

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku občanské výchovy. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka ekonomických předmětů

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku ekonomických předmětů. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka českého jazyka a literatury

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku českého jazyka a literatury. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka německého jazyka

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku německého jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka anglického jazyka

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku anglického jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka cestovního ruchu

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku cestovního ruchu. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka matematiky

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku matematiky. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka dějepisu

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku dějepisu. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka předmětu ZPV (základy přírodních věd)

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku předmětu základy přírodních věd. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.