Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídka volných pozic v Hotelové škole Radlická

Učitel/učitelka tělesné výchovy

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku tělocviku. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka českého jazyka

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku českého jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka anglického jazyka

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku anglického jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka německého jazyka

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku pro výuku německého jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka matematiky

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku matematiky. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.

 

Učitel/učitelka předmětu ZPV (Základy přírodních věd)

Hotelová škola Radlická přijme aprobovaného učitele/aprobovanou učitelku předmětu základy přírodních věd. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na e-mailovou adresu novotnym@hs-radlicka.cz.