Proč si vybrat naši školu?

Rozhodni se pro kvalitu! Staň se jedním z nás. Těšíme se na Tebe.

Jací jsme?

Jsme moderní a přívětivá škola pro každého, kdo se chce kvalitně vzdělávat. Během studia klademe důraz nejen na teorii, ale především na praktickou stránku vzdělávání. Pokud se chceš stát skutečným profesionálem ve svém oboru, získat praktické zkušenosti přímo v provozu a být připraven na jakékoliv situace, které budeš v budoucnu muset v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu řešit, jsme pro Tebe jasnou volbou.Pokud je tvým snem pokračovat ve studiu na vysoké škole, je pro tebe obor gymnázium tou správnou volbou. Obor gymnázium si klade za cíl vytvořit pro své žáky podnětné studijní prostředí, příznivé i pro odlišné studijní typy. Zaměřuje se na vyhledávání různorodých talentů a nabízí žákům podmínky pro maximální rozvoj jejich osobních kompetencí.

Bude se Ti ve škole líbit?

Samozřejmě! Výuka probíhá ve velice příjemném, prostorném a moderně vybaveném prostředí. Kromě klasických tříd zde najdeš plně vybavené počítačové a další odborné učebny. Místo pro sport Ti zajistí dvě velké tělocvičny, posilovna, tenisový kurt a školní hřiště. V areálu školy se nachází udržovaný park se zahradním jezírkem, AV centrum, jídelna, školní hotel Matura, Galerie Radvia a v neposlední řadě zde sídlí i školní CA Radvia, kde si budeš moci vyzkoušet na vlastní kůži všechny požadované praktické dovednosti.

Praxe v oboru i mimo školu?

O tom vůbec nepochybuj! Říká Ti něco dílo Obsluhoval jsem anglického krále? Můžeš s námi zažít něco podobného. Když se budeš snažit, můžeš se stát jedním z nás a dostat možnost, v rámci studia oboru hotelnictví, obsluhovat významné osobnosti například během prezidentských obědů a večeří na Pražském hradě, na zahraničních ambasádách a dalších významných institucích. Klasickou praktickou výuku absolvuješ v reálném prostředí školního hotelu Matura. Naučíš se připravovat rauty pro řadu významných událostí u nás i v zahraničí (Frankfurt nad Mohanem, Florencie). Budeš mít příležitost absolvovat barmanský kurz, jehož výstupem je certifikát, který Ti zaručí práci barmana kdekoli na světě.

Rozhodně neprohloupíš, ani když si vybereš obor cestovní ruch. Z Čech až na konec světa se s námi dostaneš v rámci velmi oblíbených jazykových kurzů, které pořádáme ve Frankfurtu nad Mohanem, Norimberku a Berlíně. Jsme zapojeni do projektu Mladí ambasadoři, v jehož rámci se žáci naší školy podívají do USA, konkrétně do Phoenixu v Arizoně. 

Cestujeme i do dalších zemí, které se Ti jistě budou líbit. Praktická výuka probíhá samozřejmě i u nás, ve školní cestovní agentuře RadVia, která připravuje adventní zájezdy, mikulášské besídky pro mateřské školky, vycházky po Praze a žáci se podílejí na organizaci výstav předních českých umělců v naší školní galerii. Skvělou zkušeností je odborná praxe na hradech a zámcích (Mnichovo Hradiště, Hořovice, Jablonné v Podještědí, Hejnice, Velhartice, Švihov). V Malostranské besedě se při večerech nazvaných Cestou necestou můžeš setkat s cestovateli, kteří objeli svět a zažili neskutečně zajímavé chvíle, o které se s Tebou rádi podělí.

Maturita v pohodě?

Na zkoušku z dospělosti Tě poctivě a kvalitně připravíme nejenom po stránce teoretické, ale i praktické. Spolupracujeme s CERMAT i MŠMT ČR. Veškeré informace, podklady a požadavky dostaneš vždy včas. Nezapomeň ale, že bez Tebe to nepůjde! My Tě plně podpoříme a poskytneme Ti nejlepší podmínky ke studiu.

A co další možnosti studia?

No jasně! Pokud budeš chtít po maturitě v rámci svého oboru pokračovat ve studiu na VOŠ, VŠ nebo ve studiu MBA, nic Ti nebrání. Rádi Tě, prostřednictvím našich partnerů, které najdeš na našich webových stránkách, podpoříme.

Rozhodnuto? Jsme tu pro Tebe! Vyber si Hotelovou školu a Gymnázium Radlická a zažij spolu s námi báječný život středoškoláka. Potkáme se u přijímaček a příští rok v září …….ahoj!