Výstavy v Galerii RadVia

Sen a skutečnost. Zprvu těžko uvěřitelná věc se stala realitou. Projekt školní Galerie RadVia se v posledních letech stal doslova fenoménem, který hrdě konkuruje zavedeným galeriím v České republice.

Nesmírně si vážíme našich i zahraničních umělců, kteří mají dar vidět světlo, barvy, tvary, cit, lásku, stíny a život tak, jak my nedovedeme. Prostřednictvím jejich děl najednou dokážeme cítit a vnímat to, co bylo ještě před chvílí před námi skryto.

Galerie RadVia  – krásné zastavení, návrat ke kořenům radosti a neuvěřitelného lidského života. Umělecká díla zde nakupují nejen sběratelé a znalci, ale i obyčejní lidé, kteří pocítili neočekávaný pocit radosti z umístění uměleckého předmětu do svého bytu.  Jeden z mnoha klientů řekl: „Koupil jsem tento obraz jako dobrou investici a chtěl jsem ho prodat se ziskem, ale já ho neprodám…, protože bez něj už nemůžu žít“.

Každou výstavu provází zahajovací vernisáž, která je spojená s rautem. Týmová práce žáků oboru hotelnictví a cestovního ruchu pravidelně vytváří snoubení kultury s vynikající gastronomií.