Najdete nás také na sociálních sítích
Radlická 591/115
158 00 Praha 5
7:00–10:00, 12:45–15:30 h
studijní oddělení
+(420) 251 172 123
studijní oddělení

Rozpis opravných a doplňovacích zkoušek

 OPRAVNÉ ZKOUŠKY – MATEMATIKA

Jméno žáka Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Davaajav

Nomin-Erdene

C1A

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Macháčková Lucie

C1A

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Quynh

Pham Anh

C1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Sigmundová Barbora

C1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Šindelářová Michaela

C1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Dang

Duy Khán

C1C

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Kalmuk

Yevgen

C1C

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Kott

Petr

C1C

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Baťková

Jindřiška

H1A

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Černá

Marie

H1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Klapka

David

H1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Kubánek

Jan

H1B

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Luciusová

Michaela

H1A

M 29. 8. 2017 9.00 332 Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

 

OPRAVNÉ ZKOUŠKY – ANGLICKÝ JAZYK, ODBORNÁ ANGLIČTINA

Jméno žáka Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Kantarovych

Valentýna

C1B

AJ 29. 8. 2017 9.00 204A Tihelková – předseda

Mojzešová – zkoušející

Kosová – přísedící

Holovka

Anhelina

H1A

AJ 29. 8. 2017 9.00 204A Tihelková – předseda

Mojzešová – zkoušející

Kosová – přísedící

Řehořová

Anežka

H1C

AJ 29. 8. 2017 9.00 204A Tihelková – předseda

Mojzešová – zkoušející

Kosová – přísedící

Kadeřábková

Jana

H2C

AJ 29. 8. 2017 9.00 204A Homolková – předseda

Hynková – zkoušející

Novotná – přísedící

Solařová

Monika

C2B

OA 29. 8. 2017 10.00 204A Tihelková – předseda

Mojzešová – zkoušející

Kosová – přísedící

Luciusová

Michaela

H1A

AJ 30. 8. 2017 9.00 204A Tihelková – předseda

Mojzešová – zkoušející

Kosová – přísedící

 

OPRAVNÉ ZKOUŠKY – ODBORNÁ NĚMČINA

 

Jméno žáka

 

Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Nguyen Thi

Huyen Trang

C2B

ON 29. 8. 2017 9.00 403 Vybíralová – předseda

Janatová – zkoušející

Jankásková – přísedící

 

OPRAVNÉ ZKOUŠKY – IKT

 

Jméno žáka Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Kalmuk

Yevgen

C1C

IKT 30. 8. 2017 9.00 325 Lucová – předseda

Telinger – zkoušející

Mejtský – přísedící

Holovka

Anhelina

H1A

IKT 30. 8. 2017 9.00 325 Lucová – předseda

Telinger – zkoušející

Mejtský – přísedící

Hájková

Julie

H1A

IKT 30. 8. 2017 9.00 325 Lucová – předseda

Telinger – zkoušející

Mejtský – přísedící

Kudělová

Edit

H2B

IKT 30. 8. 2017 9.00 325 Lucová – předseda

Telinger – zkoušející

Mejtský – přísedící

 

OPRAVNÉ ZKOUŠKY – HOTELNICTVÍ

 

Jméno žáka Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Urbanová

Kateřina

H4A

H 29. 8. 2017 9.00 201 Šrámek – předseda

Šefránková – zkoušející

Vaňková – přísedící

 

OPRAVNÉ ZKOUŠKY – LITERÁRNÍ VÝCHOVA, DĚJINY KULTURY

 

Jméno žáka Předmět Datum Čas Učebna Složení zkušební komise
Kořínková Karolína

C4A

DK 29. 8. 2017 9.00 301 Popovičová – předseda

Bouša – zkoušející

Rígrová – přísedící

Brtan

Matěj

C4B

LV 29. 8. 2017 9.00 301 Machaňová – předseda

Popovičová – zkoušející

Rígrová – přísedící

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPLŇOVACÍ ZKOUŠKY

 

Jméno žáka

 

Předmět Datum Čas Učebna Zkoušející
Tsukaeva

Irs

C1A

ON 29. 8. 2017 10.00 403 Janatová
Kantarovych

Valentýna

C1B

M 30. 8. 2017 9.00 332 Hynková
Kantarovych

Valentýna

C1B

IKT 31. 8. 2017 9.00 325 Telinger
Kantarovych

Valentýna

C1B

OA 31. 8. 2017 10.00 210 Mojzešová
Quynh Pham Anh

C1B

ZPV 29. 8. 2017 9.00 231 Kortánková
Quynh Pham Anh

C1B

KG 30. 8. 2017 9.00 T2 Kortánková
Kott

Petr

C1C

NJ 30. 8. 2017 9.00 308 Vybíralová
Baťková

Jindřiška

H1A

ON 30. 8. 2017 9.00 328 Vysoká
Vitner

Vojtěch

C2A

NJ 29. 8. 2017 10.00 403 Janatová
Doroshová

Ksenija

C2A

CR 29. 8. 2017 9.00 310 Špička
Svatoš

David

C2A

CR 29. 8. 2017 9.00 310 Špička
Dvořáková

Tereza

C2C

KG 29. 8. 2017 9.00 T2 Pekárek
Bartoňová

Lucie

H2C

KG 29. 8. 2017 9.00 T2 Pekárek

 

Chýlek

Václav

C4A

LV 29. 8. 2017 10.00 201 Popovičová
Chýlek

Václav

C4A

DK 30. 8. 2017 9.00 301 Bouša
Vaňová

Kamila

C4B

NJ 29. 8. 2017 10.00 403 Janatová
Vaňová

Kamila

C4B

ON 29. 8. 2017 11.00 403 Janatová
Vaňová

Kamila

C4B

ZCR 30. 8. 2017 9.00 310 Špička
Kočová

Sára

C3B

PXCR 29. 8. 2017 10.00 201 Šefránková